Liga AGLPN KS Fałkowo - Piast Łubowo Wczoraj o godzinie 11:00 na boisku w Łubowie, zawodnicy Naszej drużyny podejmowali drużynę Piast Łubowo. Spotkanie było ogłaszane hitem kolejki jak i derbami gminy Łubowo, niestety Nasi panowie przegrali po dobrym meczu i małej pomocy sędziego 2:0. Już w pierwszych sekundach meczu Piast miał okazje strzelić bramkę lecz po interwencji Rafała Koniecznego i Adriana Grabowskiego bramka nie padła. Pomimo, że mecz się wyrównał, rywale byli skuteczniejsi i zdobyli 2 bramki, przez co pierwsza połowa zakończyła się z rezultatem 2:0 . Druga połowa zdecydowanie należała już do Naszych chłopaków. Okazje do strzelenia pięknej bramki miał Łukasz Kujawa lecz piłka niefortunnie uderzyła w poprzeczkę. Mieliśmy jeszcze wiele okazji ale nie udało się strzelić gola, natomiast zawodnicy piasta od czasu do czasu kontrowali sytuacje co dało im niewykorzystaną szanse na strzelenie 3 gola w tym spotkaniu. Sytuację opanowała dobra postawa bramkarza oraz solidnej obrony, dzięki czemu zawodnicy z Łubowa musieli zadowolić się wynikiem 2:0. Następnym razem będzie lepiej :) A w przyszłą niedzielę widzimy się o 11:00 na boisku w Fałkowie, gdzie zawodnicy KS Fałkowo zmierzą się z drużyną Orkan Wierzyce :)