Liga AGLPN KS Fałkowo - Orkan Wierzyce

To już kolejna wygrana drużyny KS Fałkowo! Wczoraj na swoim boisku Nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną Orkan Wierzyce. Mecz ten był jednym z ciekawszych i zakończył się wynikiem 2:0 dla Fałkowa :) Pierwsza połowa zdecydowanie należała do naszych chłopaków. Mieli wiele okazji do strzelenia bramki, i gdyby nie interwencja obrony drużyny przeciwnej i ich bramkarza, na pewno by je wykorzystali. Tym sposobem, po pierwszych 45 minutach, wynik spotkania wynosił 0:0. W drugiej połowie Orkan próbował się zrehabilitować, jednakże Fałkowo nadal miało zdecydowaną przewagę i w końcu udało się, nowemu zawodnikowi KS Fałkowo Mateuszowi Perkowi, strzelić dla naszej drużyny pierwszą bramkę :D Drugą bramkę w mistrzowskim stylu strzelił Paweł Łabęcki :) Spotkanie nie obyło się także bez pierwszych żółtych kartek w tej rundzie, które otrzymali Adrian Grabowski oraz Łukasz Reszelewski. Podsumowując spotkanie: oby tak dalej Panowie :)

!A teraz prośba do naszych kibiców i jednocześnie zadanie specjalne! Wszystkich chętnych zachęcamy do zrobienia na przyszłą niedziele konfetti, które będzie wykorzystane podczas meczu!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego meczu i jednocześnie do kibicowania w przyszłą niedziele, kiedy to KS Fałkowo zmierzy się z Letniskiem Pobiedziska. Także widzimy się na boisku w Fałkowie o godzinie 11:00!!! Nie może Was zabraknąć! :D