Wygrywamy z Pobiedzikami!!!

Zła passa pokonana - KS Fałkowo wygrywa z vice liderem poprzedniego sezonu, Pobiedzikami. Wczoraj o godzinie 11:00 na boisku w Fałkowie, Nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną z Pobiedzisk. Był to mecz na szczycie, ponieważ obydwie drużyny miały po 1 punkcie w tabeli. Od samego początku mieliśmy przewagę nad przeciwnikami, a po 15 udało nam się strzelić pierwszą bramkę za sprawą Mateusza Perka. W drugiej połowie udało się zdobyć kolejnego gola, którego zdobył Dominik Grzesiak, co zwiększało nasze szanse na wygraną w tym spotkaniu. W ostatnich minutach Adrian Wachoń strzelił 3 bramkę dla Naszego zespołu, w rezultacie czego mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla KS Fałkowo. Mamy nadzieje, że następne spotkania zakończą się podobnym rezultatem i uda się w końcu wskoczyć na wyższą pozycję w tabeli. Gratulujemy i zapraszamy do kibicowania na kolejnych spotkaniach! :)