Przegrywamy z Walką Kostrzyn!

W dniu 9.11 o godzinie 13:00 na boisku w Łubowie, Nasza drużyna po raz pierwszy zmierzyła się z Walką Kostrzyn. Ze względu na to, że był to pierwszy mecz z tym przeciwnikiem, ponieważ nie grali oni w poprzednim sezonie, nie wiedzieliśmy czego można się spodziewać. Był to trudny mecz, przeciwnicy potrafili wykorzystać nasze błędy w rezultacie czego udało im się zdobyć aż 5 bramek. KS Fałkowo walczyło do samego końca. Już w pierwszej połowie udało im się zdobyć pierwszego gola, a w następnej kolejnego, niestety Walka Kostrzyn okazała się silniejsza i bardziej skuteczna w tym spotkaniu. Mecz zakończył się z wynikiem 5:2 dla drużyny z Kostrzyna. W najbliższą niedzielę KS Fałkowo zmierzy się z Kołatą i będzie to ostatni mecz w tej rundzie, także gorąco zapraszamy do kibicowania - godzina 11:00, boisko w Biskupicach.