Pierwszy sparing przed kolejną rundą!

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy sparing naszego zespołu przed rozpoczęciem rundy wiosennej Ligi AGLPN Pobiedziska.Rozegrany był mecz między ekipą FC Karłowice, a drużyną KS Fałkowo(boisko Karłowice) :) Widowisko zakończyło się wynikiem 0:3 dla drużyny z Karłowic,którym Gratulujemy i życzymy dobrej gry ! Mecz z oka kibica wydawał się być bardzo zacięty i wyrównany. Ekipa gospodarzy wykorzystała nadarzające się okazje, wiele z nich zatrzymywali nasi golkiperzy z czego się bardzo cieszymy. my również mieliśmy swoje szanse na zdobycie bramki lecz zawsze coś stawało na przeszkodzie.Jednak nie wynik jest najważniejszy lecz sprawdzenie dyspozycji piłkarskiej po przerwie zimowej.Mamy nadzieje ,że za tydzień uda nam się zwyciężyć:)
Mecz KS Fałkowo - Lednogóra
1:03.2015r boisko w Fałkowie !
Bardo serdecznie zapraszamy do przyjścia na boisko i zaczerpnięcia trochę futbolu :)