KS Fałkowo vs. FC Biskupice

W niedziele 7.09 o godzinie 12:00 na boisku w Biskupicach drużyna KS Fałkowo rozegrała,drugi w tym sezonie, mecz z lokalną drużyną FC Biskupice. Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednakże zawodnicy z Biskupic wykorzystali swoje sytuacje przez co do przerwy prowadzili z wynikiem 2:0. W drugiej połowie zawodnicy Naszej drużyny chcieli nadrobić straty, lecz w pierwszych minutach drugiej połowy Nasi chłopacy stracili trzecią bramkę. Zawodnicy KS Fałkowo zaczęli przeprowadzać coraz bardziej składne akcje, jednakże po karygodnych błędach sędziego dorzucili kolejne trzy trafienia, co podłamało Naszych zawodników. KS Fałkowo walczyło do końca, w rezultacie czego udało im się strzelić dwie bramki za sprawą Krzysztofa Koniecznego, który celnie trafił z rzutu karnego, oraz nowego zawodnika Naszej drużyny, Adriana Wachonia. Za tydzień KS Fałkowo zmierzy się z Platonem Leśniewo. Mecz odbędzie się o godzinie 11:00 na boisku w Łubowie. Zapraszamy!