KS Fałkowo przegrywa w spotkaniu z Lednogóra!

Kolejny mecz i niestety kolejna porażka naszej drużyny! 26 kwietnia na boisku w Fałkowie nasi zawodnicy zmierzyli się z przeciwnikami z Lednogóry. Pomimo iż mecz był bardzo wyrównany, fatalna postawa sędziego spowodowała, że nie zapamiętamy tego meczu jako przyjemny. Już w pierwszych 15 minutach udało nam się wyjść na prowadzenie 1:0, przeciwnicy jednak nie dawali za wygraną i do końca pierwszej połowy, niestety przez nasze pomyłki, prowadzili z wynikiem 2:1. W drugiej połowie żadna z drużyn nie odpuszczała. Niestety pomimo, że drużyna z Lednogóry grała w znacznym osłabieniu ( dwóch zawodników musiało zejść z boiska za sprawą czerwonych kartek), nie udało się odrobić wyniku. Sędziemu życzymy lepszego wzroku, a nam samym w końcu wygranych meczy!

Mecz, który miał odbyć się 3 maja zostaje przełożony na 4 czerwca, a na najbliższe spotkanie zapraszamy już 10 maja na boisko w Fałkowie, gdzie KS Fałkowo zmierzy się z drużyną z Karłowic. Zapowiada się trudny, a zarazem ciekawy mecz. Zapraszamy do kibicowania!!!