KS Fałkowo - Piast Łubowo

Kolejne spotkanie niestety zakończyło się porażką Naszego zespołu. W niedziele o 13:00 na boisku w Łubowie odbył się mecz KS Fałkowo z Piastem Łubowo. Od początku mecz był na bardzo wyrównanym poziomie. Zarówno Nasi zawodnicy jak i przeciwnicy mieli wiele okazji do strzelenia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 i wszyscy myśleli że będzie to spotkanie do jednej bramki. Jednakże w drugiej połowie, pomimo dobrej obrony, Piast wykorzystał błąd Naszych zawodników i strzelił pierwszą bramkę. Dwadzieścia minut przed końcem, z rzutu wolnego udało im się strzelił kolejną, w rezultacie czego całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Piasta. Następny mecz odbędzie się już w najbliższą niedziele 2.11 o godzinie 11:00 w Łubowie. Zapraszamy!