Kolejny sezon ligi AGLPN rozpoczęty!

Koniec wakacji to dla naszych piłkarzy jednocześnie czas rozpoczęcia kolejnego sezonu Ligi AGLPN. W ostatnią niedziele sierpnia drużyna KS Fałkowo zmierzyła się z drużyną WKS Owieczki. Było to spotkanie jakiego nikt się chyba nie spodziewał. Każda drużyna chce wygrać, ale nie możemy zapominać, że przede wszystkim jest to zabawa i nie można tego robić za wszelką cenę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Najpierw samobójczą bramkę strzelił WKS Owieczki, a następnie przez mały błąd naszego bramkarza i niesprzyjające warunki drużynie z Owieczek udało się zremisować wynik. W drugiej połowie obydwie drużyny walczyły o strzelenie kolejnej bramki i wynik zakończyłby się pewnie remisem, gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego w ostatniej minucie meczu, dzięki której WKS Owieczki strzelił z rzutu karnego zwycięskiego gola. A już w przyszłym tygodniu, tj 7.09 o godzinie 13:00 na boisku w Biskupicach, KS Fałkowo podejmie lokalną drużyną FC Biskupice. Zapraszamy do kibicowania!