Dzień Dziecka z zawodnikami KS Fałkowo :)

W minioną niedzielę obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji juniorzy drużyny KS Fałkowo mieli okazję i możliwość wyprowadzenia na boisko swoich starszych kolegów. Największe zainteresowanie wzbudził najmłodszy kibic drużyny KS Fałkowo, syn jednego z zawodników, który dzielnie wyprowadził swojego tatę na boisko, co na pewno przyniosło mu szczęście, w wyniku czego już w pierwszej połowie zdobył dla swojego zespołu piękną bramkę. Mecz przebiegał sprawnie, bez pomyłek sędziego. Pierwsza połowa była zdecydowanie wyrównana. Obydwie drużyny miały wiele okazji do strzelenia bramek, w rezultacie czego połowa ta zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Łukasz Kujawa. W drugiej połowie zawodnicy KS Fałkowo wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli kontrolować przebieg spotkania. Po ładnej i składnej akcji pierwszą bramkę w barwach KS Fałkowo zdobył Dominik Grzesiak. Wynik na 3:1 podwyższył Rafał Konieczny, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Zawodnicy z Biskupic starali się doprowadzić do remisu, jednakże udało im się w ostatnich minutach strzelić jeszcze tylko jedną bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla naszych chłopaków.

Przed zawodnikami KS Fałkowo już tylko trzy mecze. Najbliższe spotkanie odbędzie się już w tą niedzielę, tj. 8.06 o godzinie 11:00 na boisku w Imielenku, gdzie KS Fałkowo zmierzy się z lokalną drużyną Rapid Imielenko. Zapraszamy!