Ostatnie spotkanie w tym sezonie!

Ostatnie spotkanie w sezonie drużyna z Fałkowa rozegrała na boisku w Owieczkach, gdzie zmierzyła się z lokalną drużyną WKS Owieczki. Pogoda nie rozpieszczała a deszcz nie ułatwiał gry naszym zawodnikom, jednakże Ci dawali z siebie wszystko. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. W drugiej połowie zawodnicy z Owieczek wykorzystywali nasze błędy, przez co udało im się zdobyć aż trzy bramki. Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił z rzutu karnego Krzysztof Konieczny. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny z Owieczek.

Już za tydzień w Łubowie o godzinie 11:00 zakończenie sezonu i wręczenie pucharów. Teraz czekają naszą drużynę dwa miesiące na regeneracje i poprawienie błędów, a już pod koniec sierpnia zaczynamy kolejny sezon Ligi AGLPN!