KS Fałkowo vs. Rapid Imielenko

W niedziele 8.06 o godzinie 11:00 na boisku w Imielenku zawodnicy KS Fałkowo podejmowali lokalną drużynę Rapid Imielenko. Pierwsze 15 minut meczu zdecydowanie należało do naszej drużyny, pierwszą bramkę dla zespoły strzelił Rafał Konieczny. Jednakże dalsza część spotkania należała już do naszych przeciwników, którzy jeszcze w pierwszej połowie wyrównali wynik na 1:1. W drugiej połowie zawodnicy z Rapidu strzelili naszej drużynie kolejną bramkę, jednakże za sprawą Darka Borowskiego udało się wynik zremisować. Po małej pomyłce bramkarza, który przypadkowo chwycił piłkę od swojego zawodnika, drużyna z Imielenka strzeliła nam kolejnego gola, a w ostatnich minutach, pomimo znakomitej obrony naszego bramkarza, Rapidowi udało się strzelić jeszcze jedną bramkę w rezultacie czego spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla drużyny z Imielenka.  Następne, przedostatnie już spotkanie, odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na boisku w Fałkowie, kiedy to KS Fałkowo zmierzy się z drużyną z Mieleszyna. Zapraszamy do kibicowania i obejrzenia fotorelacji z ostatniego meczu!