Kolejne zwycięstwo KS Fałkowo! Dobra passa nadal trwa! W niedziele zawodnicy KS Fałkowo pokonali w wielkim stylu drużynę Letnisko Pobiedziska. Mecz odbył się na boisku w Fałkowie o godzinie 11:00. Patrząc na tabele zawodnicy z Letniska byli zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu, jednakże Nasi chłopacy pokazali, że zasługują na o wiele wyższe miejsce w tejże tabeli. Pierwsze minuty meczu należały do zawodników drużyny przeciwnej, jednak KS Fałkowo z każdą kolejną minutą stwarzali coraz groźniejsze sytuacje, przypieczętowując to piękną bramką w wykonaniu Jacka Kordego. W drugiej połowie zawodnicy z Fałkowa nadal nie odpuszczali, strzelając za sprawą Szymona Grzesiaka, kolejne dwie bramki. W rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Fałkowa. Tym sposobem przerwaliśmy serie zwycięstw Letniska, jednocześnie awansując na 10 miejsce, wyprzedzając drużynę z Kołaty. Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne, najbliższy mecz odbędzie się 27 kwietnia na boisku w Biskupicach o godzinie 11:00, gdzie KS Fałkowo podejmie drużynę z Karłowic. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!